Nasze nowo powstałe domy nazywane "Słowińskim Zakątkiem" znajdują się w spokojnym zaciszu w otulinie lasów, jezior i morza. Jesteśmy położeni tuż na granicy Słowińskiego Parku Narodowego, do którego prowadzi droga asfaltowa, a dystans ten z przyjemnością pokonuje się pieszo czy też rowerem. W samym sercu Parku Narodowego dzieli nas już tylko 0,9 km nad piaszczyste i szerokie nadmorskie plaże.

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w dwóch nowych domach, wybudowanych w technologii szkieletowej w nowoczesnym stylu skandynawskim z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Możemy w komfortowych warunkach przyjąć jednorazowo 5 dorosłych osób w jednym z domów.

Domy są całoroczne, posiadają ogrzewanie w postaci kominka wolnostojącego, którego palony zimą ogień uprzyjemnia pobyt. Dysponują one w pełni wyposażonym aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń i lodówką. Do dyspozycji Gości jest telewizor z płaskim ekranem, łazienka z prysznicem i WC. W letnie cieplejsze dni odpocząć można na obydwu tarasach na których w zależności od pory dnia zawsze świeci słońce.

W samej miejscowości Smołdziński Las znajdują się sklepy spożywcze, kościół. Kolejne najbliższe nadmorskie kurorty takie jak Rowy znajdują się w odległości 29 km, Ustka 35 km, Łeba 55 km, Władysławowo 104 km, Hel 140 km.

My, właściciele natomiast, czyli Ewa i Łukasz jesteśmy młodym małżeństwem, którego marzeniem było realizacja domów letniskowych w spokojnej, urokliwej, nadmorskiej miejscowości do którego z miłą chęcią będą wracali kolejni zadowoleni turyści.Zapraszamy