Jak zagwarantować naszym pociechom super spędzone wakacje? Oto recepta na walkę z nudą.

Plaża

Czołpińskie plaże należą do jednych z najpiękniejszych, najszerszych i najczystszych w Polsce. Zapewniają idealny i bezpieczny wypoczynek dla całej rodziny. Sama zaś wędrówka na plażę, prowadzi przez przepiękny Park.

Latarnia morska

Niezwykle interesujący architektonicznie obiekt, usytuowany na wzgórzu z dala od ludzkich skupisk. Z jej szczytu rozpościera się piękny widok na Czołpińską wydmę oraz okolicę Parku Narodowego.

link do strony

Sea Park Sarbsk

Park poświęcony morzu i oceanom. W fokarium zamieszkują cztery gatunki fok. Są również realistyczne figury zwierząt morskich, place zabaw dla dzieci oraz prehistoryczne oceanarium.

link do strony

Park Dinozaurów

Na obszarze kilkudziesięciu hektarów pomiędzy kanałami z wodą, ścieżkami i szuwarami ustawiono realistyczne figury dinozaurów. Dodatkowo jest mini zoo, duży plac zabaw i wioski indiańskie.

link do strony

Labirynt Park

Labirynt Park to największy labirynt na wolnym powietrzu w Polsce. Na wejściu dostajesz mapkę i punkty do których należy dojść. Zadanie nie jest łatwe, gdyż labirynt jest spory i można się zgubić!

link do strony

Muzeum motyli

Piękne i kolorowe motyle można oglądać w wystawionych gablotach. Można tutaj podziwiać również ogromne tarantule, chrabąszcze i inne podobne insekty. A wszystko to z przejrzystymi opisami.

link do strony